Medarbejdere

Se alle medarbejdere hos Aabæk Efterskole

Thomas Frickmann

Forstander

thomas@aabaek.dk

Michael Jensen

Viceforstander, Støttelærer

michael@aabaek.dk

Ulla Byriel

Forretningsfører

ulla@aabaek.dk

Lars Grüning

Pedel

pedel@aabaek.dk

Anja Nielsen

Skolemor

anja@aabaek.dk

Axel Kusch

Pedel

axel@aabaek.dk

Norman Jepsen

Lærer, jordbrugslinjen

norman@aabaek.dk

Anton Nissen

Lærer, musik og dramalinjen

anton@aabaek.dk

Morten Tjørnelund

Lærer, FP9 Dansk og støttelærer

morten@aabaek.dk

Per Johanning

Pedelmedhjælper

per@aabaek.dk

Nils Skov

Lærer, jagt og fiskerilinjen, Vejleder/Afdelingsleder

nils@aabaek.dk

Kaj Asmussen

Lærer, idrætslinjen

kaj@aabaek.dk

Susanne Laumann

Lærer, hestelinjen

laumann@aabaek.dk

Nina S. Stortz

Lærer, design og medielinjen og FP9 dansk

nina@aabaek.dk

Jan Arpe Mortensen

Lærer, musik og dramalinjen

jan@aabaek.dk

Rene Iversen

Lærer, design og medielinjen

rene@aabaek.dk

Mette Orbesen

Lærer, jordbrugslinjen

mette@aabaek.dk

Annette Vigen

Lærer, køkkenlinjen

annette@aabaek.dk

Johan Wehding

Lærer, håndværkerlinjen

elvis@aabaek.dk

Ulla Jørgensen

Lærer, køkkenlinjen

joergensen@aabaek.dk

Jens Pedersen

Lærer, håndværkerlinjen

jens@aabaek.dk

Kim Overbeck

Lærer, idrætslinjen og FP9 matematik

kim@aabaek.dk

Christina Nielsen

Lærer, hestelinjen og FP9 matematik

christina@aabaek.dk

Janni Johansen

Turbodansklærer

janni@aabaek.dk

Bjarke Beck

Lærer, Jagt og fiskerilinjen

bjarke@aabaek.dk

Kontakt os

Eller ring til os nu på tlf. 7462 5063

mhj@intdev.dkMedarbejdere