Medarbejdere

Se alle medarbejdere hos Aabæk Efterskole

Thomas Frickmann

Forstander

thomas@aabaek.dk

Michael Jensen

Viceforstander, støttelærer

michael@aabaek.dk

Ulla Byriel

Forretningsfører

ulla@aabaek.dk

Lars Grüning

Pedel

pedel@aabaek.dk

Pia Clausen

Køkkenassistent

pia@aabaek.dk

Axel Kusch

Pedel

axel@aabaek.dk

Norman Jepsen

Lærer, jordbrugslinjen

norman@aabaek.dk

Daniela G. Andersen

Lærer, jordbrugslinjen

daniela@aabaek.dk

Anton Nissen

Lærer, musik og dramalinjen

anton@aabaek.dk

Malene T. Sørensen

Lærer, FP9 Dansk og støttelærer

malene@aabaek.dk

Nils Skov

Lærer, jagt og fiskerilinjen, Vejleder/Afdelingsleder

nils@aabaek.dk

Thomas Brogaard Seest

Lærer, idrætslinjen

seest@aabaek.dk

Susanne Laumann

Lærer, hestelinjen

laumann@aabaek.dk

Vikar

Lærer, design og medielinjen

aabaek@aabaek.dk

Søren Løgstrup

Lærer, musik og dramalinjen

soren@aabaek.dk

Mia Ravnsbæk

Lærer, design og medielinjen

mia@aabaek.dk

Vikar

Lærer, håndværkerlinjen

aabaek@aabaek.dk

Johan Wehding

Lærer, håndværkerlinjen

elvis@aabaek.dk

Kim Overbeck

Lærer, idrætslinjen og FP9 matematik

kim@aabaek.dk

Ulla Petersen

Rengøringsassistent

Jannie Vinther Nissen

Lærer, Hestelinje

jannie@aabaek.dk

Lone Nielsen

Lærer, køkkenlinjen

lone@aabaek.dk

Allan Schøning

Lærer, Jagt og fiskerilinjen og FP9 dansk

allan@aabaek.dk

Mikkel S. Hein

Lærer, køkkenlinjen og FP9 matematik

mikkel@aabaek.dk

Nanna Jensen

Støttelærer

nanna@aabaek.dk

Bo Klit Nielsen

Pedelmedhjælper

Pia Jørgensen

Køkkenmedhjælper

Kim Madsen

Kok

kim@aabaek.dk

Kontakt os


    Eller ring til os nu på tlf. 7462 5063

    mhj@intdev.dkMedarbejdere