Medarbejdere

Se alle medarbejdere hos Aabæk Efterskole

Thomas Frickmann

Forstander

thomas@aabaek.dk

Michael Jensen

Viceforstander, støttelærer

michael@aabaek.dk

Ulla Byriel

Forretningsfører

ulla@aabaek.dk

Lars Grüning

Pedel

pedel@aabaek.dk

Tanja Walz Jensen

Skolemor

tanja@aabaek.dk

Axel Kusch

Pedel

axel@aabaek.dk

Norman Jepsen

Lærer, jordbrugslinjen

norman@aabaek.dk

Jens Kristian Rask Pedersen

Lærer, jordbrugslinjen

jenskristian@aabaek.dk

Anton Nissen

Lærer, musik og dramalinjen

anton@aabaek.dk

Malene T. Sørensen

Lærer, FP9 Dansk og støttelærer

malene@aabaek.dk

Nils Skov

Lærer, jagt og fiskerilinjen, Vejleder/Afdelingsleder

nils@aabaek.dk

Kaj Asmussen

Lærer, idrætslinjen

kaj@aabaek.dk

Susanne Laumann

Lærer, hestelinjen

laumann@aabaek.dk

Nina S. Stortz

Lærer, design og medielinjen og FP9 dansk

nina@aabaek.dk

Søren Løgstrup

Lærer, musik og dramalinjen

soren@aabaek.dk

Rene Iversen

Lærer, design og medielinjen

rene@aabaek.dk

Jens Pedersen

Lærer, håndværkerlinjen

jens@aabaek.dk

Johan Wehding

Lærer, håndværkerlinjen

elvis@aabaek.dk

Kim Overbeck

Lærer, idrætslinjen og FP9 matematik

kim@aabaek.dk

Inge Callesen

Lærer, Hestelinje og FP9 Matematik

inge@aabaek.dk

Lone Nielsen

Lærer, køkkenlinjen

lone@aabaek.dk

Bjarke Beck

Lærer, Jagt og fiskerilinjen

bjarke@aabaek.dk

Annette Vigen

Lærer, køkkenlinjen

annette@aabaek.dk

Nanna Jensen

Turbodansklærer og støttelærer

nanna@aabaek.dk

Kontakt os


Eller ring til os nu på tlf. 7462 5063

mhj@intdev.dkMedarbejdere